Milan demonstrirao veliku razliku u kvaliteti protiv Lazija i zakazao veliko polufinale Coppa Italije sa Interom

Nogometaši Milana pregazili su Lazio rezultatom 4:0 i na taj način prošli u polufinale ovosezonskog izdanja Coppa Italije.

Milan je pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu kada reviju pogodaka otvara Rafael Leao u 24. minuti.

Do kraja prvog dijela dvostruki strijelac bio je sjajni Olivier Giroud i to u 41. i 45. minuti.

U drugom poluvremenu je konačnih 4:0 i demonstraciju razlike u kvaliteti između dva tima postavio Kessie u 79. minuti.

Milan u polufinalu Coppa Italije čeka gradski rival Inter koji je u srijedu navečer nadigrao Romu rezultatom 2:0.

U preostala dva četvrtfinalna susreta sastaju se Juventus – Sassuolo i Atalanta – Fiorentina.