Milan ispustio bodove na gostovanju kod Torina, ambiciozni ‘Bikovi’ večeras prejaki za prvaka Italije

Ekipe Torina i Milana odigrale su susret 12. kola talijanske Serie A, a domaći su slavili rezultatom 2:1.

U samo dvije minute ‘Rossoneri’ su totalno šokirani. Prvo je za 1:0 pogodio Djidji u 35. minutu, da bi dva minuta kasnije Vlašić uposlio Miranchuka koji pogađa za 2:0 i rezultat prvog poluvremena.

Odmor je sigurno dobro došao prvaku Italije, pa je Milan u nastavku zaigrao poprilično bolje. Kreirali su nekoliko lijepih akcija, no izostala je završnica.

Ipak, prvi udarac u okvir gola i odmah pogodak za goste. Messias je nakon očiglednog prekršaja zatresao mrežu Torina za konačnih 2:1, a o odluci suca će se još dugo pričati.

Izabranici Stefana Piolija nakon ovog poraza nalaze se na trećoj poziciji sa 26 bodova, dok je Torino deveti sa 17 osvojenih bodova.