Milan na pogon Higuaina srušio Chievo, Lazio pobijedio Fiorentinu!

U tri popodnevna susreta osmog kola talijanskoga nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Chievo Veronu 3:1 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima.

Rossoneri su poveli pogotkom Higuaina u 27. minuti, a samo sedam minuta kasnije isti igrač je ponovno zatresao mrežu indisponiranog Chieva. Početkom drugom poluvremena Bonaventura je povećao prednost, a počasni pogodak za goste postigao je Pellissier u 63. minuti.

Milanu je ovo deveta uzastopna utakmica bez poraza u svim natjecanjima (šest pobjeda i tri neriješene). Gattusova momčad je današnjom pobjedom skočila na 10. mjesto s 12 osvojenih bodova i utakmicom manje.

Lazio je na domaćem terenu pogotkom Immobilea 37. minuti upisao važnu pobjedu protiv kvalitetne Fiorentine. Sampdoria je iznenadila Atalantu u gostima i slavila minimalnim rezultatom, a junak susreta bio je Tonelli u 76. minuti.