Milan se pošteno namučio protiv Sassuola na San Siru, ‘Rossoneri’ večeras slave Christiana Pulišića

Nogometaši Milana su u utakmici 18. kola italijanske Serie A na domaćem terenu dočekali ekipu Sassuola i na kraju slavili sa minimalnih 1:0.

Milan je naravno bio favorit, stvarali su izabranici Stefana Piolija šanse pred golom protivnika, ali su uspjeli postići samo jedan pogodak protiv današnjeg rivala.

Došli su domaći do prednosti u osmom minutu susreta. Međutim, pogodak Bennacera poništen je zbog ofsajda. Novi pogodak Milan postiže u 32. minutu, no ponovo od prednosti ‘Rossonera’ nije bilo ništa jer je dosuđen ofsajd.

Drugi dio meča donio je neke prilike na obje strane, a utakmica je riješena u 59. minutu. Bennacer je dodao do Christiana Pulišića koji zabija za 1:0, što je bio i konačan rezultat.

Milan je ostao trećeplasirana momčad Serie A sa 36 osvojenih bodova i imaju čak devet bodova manje od lidera Intera, odnosno četiri manje i utakmicu više od drugoplasiranog Juventusa. Sassuolo je 16. sa isto toliko bodova na svom kontu.