Milenković tragičar Fiorentine na San Siru: Srpski stoper zabio autogol za pobjedu talijanskih prvaka

Nogometaši Milana pobijedili su ekipu Fiorentine na San Siru rezultatom 2:1 u susretu 15. kola Serie A.

Aktualni prvaci Italije su poveli u vrlo ranoj fazi utakmice. Igrala se druga minuta kada je Rafael Leao zatresao protivničku mrežu nakon dodavanja Girouda.

Vodstvo domaćina trajalo je sve do 28. minute, kada je Fiorentina uzvratila. Nakon gužve u kaznenom prostoru Milana, šutirao je Barak, lopta se nakon toga odbila od stopera Milana Thiawa i prevarila golmana Tatarusanua.

U drugom dijelu gledali smo izjednačenu utakmicu, a pitanje pobjednika odlučeno je u prvoj minuti sudačke nadoknade. ‘Rossoneri‘ su bili u naletu, uslijedio je ubačaj, golman gostiju Terracciano je “zaplivao” u prazno, lopta je pala pred noge srpskog stopera Milenkovića, odbila se od njega i ušla u gol za 2:1 Milana.

Nakon ove pobjede, Milan je uoči klupske stanke zadržao -8 u odnosu na lidera Napoli, dok je Fiorentina na 10. poziciji sa 19 osvojenih bodova.