MIRIŠE NA LIGU PRVAKA: Newcastle razmontirao Manchester United i preskočio ga na tablici

Nogometaši Newcastle Uniteda su u 29. kolu engleske Premier lige pobijedili ekipu Manchester United rezultatom 2:0.

Bio je to u potpunosti jednosmjeran susret u kojem su domaći nogometaši već nakon prvog dijela mogli voditi dvama golovima razlike da su bila malo koncentriraniji u finišu.

Otpor gostujuće ekipe slomili su u 65. minuti, kada je Willock u gol pretvorio dodavanje Sainta-Maximina. Pobjede je potvrdio Wilson na dodavanje Trippiera u 89. minuti.

Ovim trijumfom je Newcastle napravio veliki korak prema Ligi prvaka. Trenutno je trećeplasirani s istim brojem bodova kao i večerašnji protivnici, uz bolju gol-razliku i međusobni omjer.

Najopasniji protivnik im je Tottenham koji zaostaje samo jedan bod.