MNOGI OVO NISU PRIMIJETILI: Messijeva reakcija nakon Modrićeve bravure govori više od riječi

Real Madrid slavio je u El Clasicu u subotu protiv Barcelone na Camp Nouu sa 3:1, a pobjedu ‘Kraljeva’ zapečatio je Luka Modrić majstorskim pogotkom u 90. minuti.

Pogotke za Real zabili su Valverde (5), Sergio Ramos (63-p) i Modrić (90), a za Barcelonu Ansu Fati (8). U 90. minuti je Neto bio nemoćan protiv Modrića koji je u igru ušao u 69. minuti.

Hrvat je na rubu šesnaesterca dvaput poslao u prazno domaćeg golmana te s 10-tak metara udarcem “vanjskom” pogodio za potvrdu velikog Realovog trijumfa.

Dosta se priča o lijepom pogotku Modrića, ali nekako je ispod radara prošla reakcija Lea Messija nakon pogotka Hrvata za 3:1. Naime, kapetan Barcelone je imao prazan, razočaravajući pogled, svjestan da je njegova ekipa podbacila u još jednoj velikoj utakmici…