Mourinho optužio čelnike Juventusa za uvrede: ‘Neka ponove to u javnosti’

Nogometaši Juventusa sinoć su u Torinu pobijedili ekipu Rome s minimalnih 1:0 u derbiju Serie A.

Juventus je poveo u 16. minuti pogotkom Keana, a Roma je u 44. minuti imala kazneni udarac za poravnanje.

Nakon jedne greške Chiellinija lopta se odbila do Abrahama koji se sjurio prema golu, Danilo ga je zaustavio, čini se prekršajem, a u nastavku akcije lopta je stigla do Mkhitaryana kojeg je srušio Szczesny.

Sudac Orsato je pokazao na kazneni udarac i nije priznao pogodak Romi koja je zabila iz gužve. Trener ‘VučiceJose Mourinho je cijelu situaciju popratio unošenjem u lice četvrtom sucu, a da stvar bude gora po rimski klub, pobrinuo se Szczesny koji je zaustavio penal Veretoutu.

181021Mourinho

Navijači Juventusa su nakon utakmice uvredama ispratili Mourinha, na što im je Portugalac uzvratio podižući tri prsta aludirajući na tripletu koju je s Interom osvojio 2010. godine.

Portugalac je nakon susreta optužio čelnike i nogometaše Juventusa za uvrede.

Neka ponove u javnosti ono što smo čuli u tunelu i iz njihove svlačionice. Znaju da su se izvukli jer je bolja ekipa izgubila“, rekao je Mourinho.