Mourinho ponizio Solskjaera: Tottenham uvalio šest komada Manchester Unitedu

U četvrtom kolu engleske Premier lige Tottenham je u gostima deklasirao Manchester Uniteda sa 6:1. Spursi su bili dominantni u svakom segmentu igre.

Iako je tim Ole Gunnar Solskjaera u drugoj minuti iz penala poveo 1:0 pogotkom Bruna Fernandesa, izabranici Josea Mourinha odmah su uzvratili golovima Ndombelea (4), Sona (7) i Kanea (30, 37) do odlaska na odmor.

U nastavku su ‘Spursi‘ zabili još dva pogotka, a na listu strijelaca upisali su se Aurier (51) i Kane (79 p). Tottenham je od 28. minute imao igrača više nakon isključenja Martiala, ali bez obzira na to nitko nije mogao pretpostaviti da će ovaj susret postati katastrofalan za Solskjaerov tim.

Tottenham je postao prvi tim u povijesti koji je na Old Traffordu zabio četiri pogotka u prvom poluvremenu.