Mourinhov debakl na Dacia Areni: Udinese napunio mrežu Rome do vrha!

Nogometaši Rome doživjeli su prvi poraz ove sezone nakon što je Udinese slavio s visokih 4:0 u 5. kolu Serie A.

Roma je do sada u prva četiri kola primila tek jedan gol i nije znala za poraz, tako da je ovo pravi debakl za ekipu Josea Mourinha.

Domaći su na sjajan način otvorili susret, s obzirom na to da su već u petoj minuti poveli golom Udogieja.

Roma je nakon primljenog gola preuzela inicijativu, ali se Udinese odlično branio i uspio spriječiti veće prilike pred svojim golom.

Mourinho je odmah na poluvremenu krenuo u juriš, s obzirom na to da je uveo Belottija i Çelika, ali ni to nije pomoglo.

U 56. minuti Samardžić je zabio za 2:0 Udinesea. Međutim, pravi šok za goste iz Rima uslijedio je u 75. minuti kada je Pereyra uz malo sreće lobao Patricija za 3:0.

Pravu katastrofu Roma je doživjela u 82. minuti nakon kontranapada iz nogometnih udžbenika. Pereyra je ovaj put bio u ulozi asistenta, kao na “tacni” je poslužio Lovrića koji pogađa za velikih 4:0.

Udinese je ovom pobjedom stigao do treće pobjede i ima 10 osvojenih bodova, isto koliko Roma i Atalanta, bod više imaju samo Milan i Napoli.