Mourinhova Roma zaustavila Napolijev perfektan niz: U remiju isključena oba trenera

Nakon osam pobjeda zaredom došao je kraj perfektnom nizu nogometaša Napolija u Serie A. U susretu 9. kola Roma i Napoli su remizirali 0:0.

Napoli je praktički od prve do zadnje minute imao posjed i kontrolirao ritam, ali bolje prilike imala je Roma. Idealnu šansu je u završnici utakmice imao Mancini, ali je ovaj s nekoliko metara udaljenosti glavom pucao pokraj gola.

Inače, Romina se mreža zatresla u samoj završnici utakmice. Strijelac je bio Osimhen, ali je gol poništen zbog ofsajda.

U 81. minuti klupu Rome je morao napustiti njen trener Jose Mourinho koji je isključen, ali sam kraj na klupi nije dočekao ni Napolijev trener Luciano Spalletti koji je isključen u 97. minuti.

Napoli se vratio na lidersku poziciju Serie A, ali ovaj put ima isti broj bodova kao drugoplasirani Milan. Roma je ostala četvrta s devet bodova manje od Napolija i Milana.