MOŽDA JE IGRAČINA, ALI JE NULA OD ČOVJEKA: Primitivizam Brune Fernandesa zgrozio nogometnu javnost!

Manchester United pobijedio je na Old Traffordu Barcelonu 2:1 i plasirao se u osminu finala Europske lige.

Među najboljima na terenu bio je Bruno Fernandes koji je odigrao zaista sjajnu utakmicu, ali je jedan njegov drzak potez iz drugog poluvremena bacio mrlju na veliku predstavu.

United i Barcelona odigrali su sjajan dvomeč u okviru šesnaestine finala Europske lige i ostaje samo žal što je jedan od ovih klubova u tako ranom dijelu faze morao završiti natjecanje.

Prvi dvoboj na Nou Campu završio je bez pobjednika (2:2), te je odluka o putniku u osminu finala pala na Old Traffordu.

Barcelona je vodila 1:0 od 18. minute nakon što je pogodak iz penala postigao Robert Lewandowski iako su mnogi smatrali da je sudac prestrogo dosudio kazneni udarac nakon duela Brune Fernandesa i Alejandrea Baltea.

Upravo je Fernandes bio ponajbolji igrač ‘Crvenih vragova‘ u nastavku susreta i možemo reći da je upravo on kreirao veliki preokret Uniteda.

Portugalac je prvo u 47. minuti upisao asistenciju kada je Fred pogodio za 1:1, a bio je i kreator akcije u 73. minuti kada su domaći poveli sa 2:1 pogotkom Antonyja.

Međutim, mrlju na svoju veliku predstavu Fernandes je bacio u 60. minuti drskim i nesportskim potezom, te može biti sretan što mu je sudac pokazao na kraju samo žuti karton.

Naime, Portugalac je očigledno namjerno napucao loptu u Frenkieja de Jonga koji je ležao na travnjaku i prije toga sudac je već svirao faul za Barcelonu.

Međutim, Fernandes je to ignorirao i punom snagom je loptom napucao De Jonga nakon čega je nastao totalni kaos na terenu. Katalonci su su u obranu svog suigrača, dok se Portugalac pravio “grbav”…