Nagelsmannovi momci bez milosti: Bayern utrpao 12 komada petoligašu

Nogometaši Bayerna nisu imali milosti protiv Bremera, a u prvom kolu DFB Pokala pobijedili su ovog petoligaša sa čak 12:0.

Julian Nagelsmann je šansu dao većinom igračima koji imaju malu minutažu, ali unatoč tome njemački prvak je bio vrlo uvjerljiv.

U prvom dijelu Bayern je imao prednost od pet pogodaka, hat-trick je postigao Eric Maxim Choupo-Moting, a jedan je dodao Musiala, dok je Warm zabio autogol.

Odmah na početku drugog dijela zabili su Tillman i Musiala. U nastavku su pogađali Sane, Cuisance, dok je Choupo-Moting zabio i svoj četvrti gol, a u završnici strijelci su bili i Sarr te Tolisso.

Domaći su od 77. minute igrali i s igračem manje kada je ‘pocrvenio’ Nobile, a nakon toga Bremer je primio još četiri pogotka.