Najgora sekvenca u karijeri Kyliana Mbappéa: Promašio dva penala, a onda se propisno obrukao!

Dvoboj 21. kola Ligue 1 između Montpelliera i PSG-a (1:3) definitivno neće po dobrom ostati u pamćenju zvijezdi Parižana Kylianu Mbappéu.

Igrala se 10. minuta kada je dosuđen kazneni udarac za parišku momčad, a odgovornost je preuzeo Mbappé.

Golman Montpelliera Benjamin Lecomte mu je zaustavio udarac, ali je stajao izvan linije pa je sudac odlučio ponoviti kazneni udarac.

Međutim, Lecomte je još jednom “skinuo” šut jednom od najboljih igrača svijeta, a odbijanac od stative Mbappé je iz neposredne blizine poslao preko gola.

020223Mbappe-Ole

Da stvar bude još gora, Mbappé se u 21. minuti ozlijedio i morao je napustiti teren pognute glave.