Nakon velikog trijumfa suigrač ‘počastio’ Brozovića riječima koje će pamtiti do kraja karijere

Inter je u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka slavilo rezultatom 2:0 u gostima kod Benfice i tako napravio veliki korak prema plasmanu u polufinale.

Nerazzurri‘ su poveli u 52. minuti preko Nicola Barelle, a “točku na i” iz kaznenog udarca stavio je Romelu Lukaku u 82. minuti susreta.

Inter nije imao puno šansi, ali je bio dominantnija ekipa od prve do posljednje minute. Bio je to taktički majstorski odrađen susret u kojem je Marcelo Brozović kao kapetan Intera odigrao cijelu utakmicu, i to prema sudu suigrača – maestralno!

Tako je Henrikh Mkhitaryan nakon susrete posebno istaknuo doprinos Barelle i Brozovića.

Hvala Brozoviću i Barelli, bez njih bi bilo puno teže. Oni su mozak ekipe, naš pokretač i guraju nas naprijed“, kazao je Armenac te zaključio:

Odigrali smo ponajbolji susret ove sezone, dominirali smo cijelim terenom, udvajali i pomagali jedni drugima. Isplatilo se.”

Sačuva li Inter ovu prednost na San Siru u polufinalu ćemo gledati sudar talijanskih velikana. Naime, pobjednik para Benfica-Inter ide na pobjednika iz dvoboja Napolija i Milana.