Nakon Veroninog poraza od Juventusa, Igor Tudor prokomentarisao Dušana Vlahovića

Momčad Juventusa je savladala ekipu Verone u okviru 24. kola talijanske Serie A rezultatom 2:0.

Golove za ‘Staru damu’ zabijali su debitanti, Dušan Vlahović u 13. minutu i Denis Zakaria u 61. minutu.

S druge strane, kormilaru Verone Igoru Tudoru nedostajali su neki važni igrači poput Giovannija Simeonea, te Marca Faraonija. No, i pored toga Tudorovi izabranici su igrali hrabro i stvarali neke šanse.

Po završetku susreta hrvatski stručnjak je prokomentarisao srpskog napadača Dušana Vlahovića koji je prelomio utakmicu pogotkom nakon samo 13 minuta igre.

“Vidjela se energija u njihovoj ekipi. Vlahović im nije donio samo kvalitetu, nego i karakter. Smatram da je njegovo dovođenje pun pogodak,” kazao je Tudor.

Juventus će u narednom kolu odmjeriti snage sa ekipom Atalante i tu ih čeka vrlo nezgodna utakmica, dok će Verona na svom terenu ugostiti Udinese.