Napoli konačno podsjetio na šampionske dane, Sassuolo šokirao zahutali Inter na Giuseppe Meazzi

Nogometaši Napolija pobijedili su u Napulju momčad Udinesea rezultatom 4:1 u sklopu 6. kola italijanske Serije A i na taj način najavili povratak šampionske forme.

Napoli je od samog početka susreta silovito krenuo u vodstvo, a do njega je došao u 19. minuti kada je sa bijele tačke bio precizan Zielinski.

U 39., već je bilo 2:0 i to preko Victora Osimhena koji je tako na najbolji mogući način odgovorio na kritike, dok je asistenciju upisao Politano.

Domaćin je u drugom poluvremenu rutinski odradio posao, a u strijelce se konačno upisao i Kvicha Kvaratskhelia u 74. minutu susreta.

Konačan ishod meča na Diego Armando Maradona stadionu je postavio Giovanni Simeone u 82. minutu na asistenciju Kvaratskhelije.

Iznenađenje večeri priredila je momčad Sassuoloa koja je na gostovanju na Giuseppe Meazzi slavila sa 2:1 i tako zaustavila zahuktali Inter.

Heroji gostujuće momčadi bili su Bajrami i Berardi, a prvi pogodak na utakmici za Inter je postigao Denzel Dumfries u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.