Napoli lakoćom do pobjede protiv indisponirane Sampdorije!

Nogometaši Napolija pobijedili su na svom San Paolu u okviru 22. kola Serije A momčad Sampdorije i tako se vratili pobjedama nakon remija s Milanom u prošlom kolu.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno u samo dvije minute prvog poluvremena. Prvo je Milik doveo domaće u vodstvo u 25. minuti, a već u sljedećem napadu Insigne se odlično snalazi na rubu kaznenog prostora te udvostručuje prednost.

U nastavku susreta viđen je znatno lošiji nogomet, a nešto aktivnija bila je Sampdoria, koja ova sezone igra u odličnoj formi te je u borbi za Ligu prvaka. Ipak, u samoj završnici susreta Verdi je pogotkom iz penala postavio konačnih 3:0.

Napoli je ovom pobjedom ostao na drugom mjestu Serie A s osam bodova manje u odnosu na vodeći Juventusa, koji ima i utakmicu manje. Sampdoria je na šestoj poziciji.