Napoli propisno obrukao Liverpool u Napulju, Bayern lakše od očekivanog protiv Intera, Barcelona u ozbiljnom naletu

Nogometaši Napolija priredili su pravu senzaciju u prvom kolu Lige prvaka pobjedom nad Liverpoolom rezultatom 4:1.

Napolitanci su od prve minute bili konkretniji rivali, a u vodstvo stižu u5. minutu kada je siguran realizator kaznenog udarca bio Zielinski.

Nastavio je Napoli sa silovitim napadima, a do kraja poluvremena je postigao još dva gola i to preko Anguisse u 31. i Simeonea u 44. minutu.

Već u 47. Zielinski zabija svoj drugi gol na meču, a sve što je Liverpool uspio uraditi je utješni pogodak preko Diaza minut kasnije.

Bayern se u Milanu lako obračunao sa Interom trijumfom 2:0. Strijelci za njemački tim bili su Sane u 25. i autogol D’Ambrosija.

Barcelona je na Camp Nou demonstrirala silu pobjedom nad Viktorijom Plzen rezultatom 5:1.

Lewandowski je zabio hat-trick, a po jedan pogodak dodali su Kessie i Torres. Za Plzen je pogodio Sykora u 44. minutu.