Napoli s četiri komada lako ‘riješio’ Udinese i zasjeo na vrh Serie A

Nogometaši Napolija ostvarili su rutinsku pobjedu na gostovanju kod Udinesea u četvrtom kolu Serie A rezultatom 4:0.

Napoli je dominirao od prve minute i Udinese može biti sretan što je primio “samo” četiri pogotka.

Mrežu domaćina gosti su prvi put zatresli u 24. minuti. Nakon fenomenalne duge lopte Insigne je izašao sam pred golmana Silvestrija i prebacio ga, a Osimhen je s linije zakucao loptu u mrežu.

U 35. minuti semafor je već pokazivao rezultat 0:2 kada je Rrahmani matirao Silvestrija na dodavanje Koulibalyja.

Upravo je Koulibaly u 52. minuti povisio na 3:0, a Napoli je do kraja susreta propustio još nekoliko šansi za još uvjerljiviju pobjedu. Konačnih 4:0 postavio je joker s klupe Lozano majstorskim pogotkom na dodavanje Ruija.

Napoli je sada skočio na vrh Serie A i jedina je momčad sa sve četiri pobjede.