Napoli šokirao Milan na San Siru: Politano ugasio snove Rossonera o naslovu

Nogometaši Napolija slavili su na San Siru u 27. kolu Serie A protiv ekipe Milana s minimalnih 1:0. ‘Rossoneri’ su ovim porazom praktično ispali iz borbe za naslov prvaka.

Od samog početka utakmice Napoli je bio bolja ekipa na terenu. Međutim, mreže se nisu tresle nakon prvih 45 minuta igre.

Na samom početku nastavka Napoli dolazi zasluženog vodstva. Matteo Politano je bio strijelac na dodavanje Piotra Zielinskog.

Tek tada se budi Milan koji preuzima posjed lopte i stvara prilike pred golom Napolija, ali pogodaka do kraja utakmice nije bilo pa je ostalo konačnih 0:1.

Treba napomenuti da je Milanov Ante Rebić dobio crveni karton u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Milan je ostao na drugoj poziciji Serie A te sada ima velikih devet bodova manje od prvoplasiranog Intera. S druge strane, Napoli je preskočio Romu i sad je na petom mjestu.