Napoli zaustavio veliki pobjednički niz Intera; Eriksen je ipak spasio ‘Nerazzurre’ poraza

U zadnjoj utakmici 31. kola talijanske Serie A Napoli i Inter su remizirali 1:1.

Napoli je poveo autogolom Handanoviča u 36. minuti, Insigne je ubacio prizemnu loptu u peterac Intera koju je pokušao pokupiti iskusni golman ‘Nerazzurra‘, ali Handanovič se tom prilikom sudario sa svojim stoperom De Vrijem te je lopta završila u mreži.

Inter je izjednačio u 55. minuti kada je Eriksen preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio donji lijevi kut nemoćnog Mereta.

Premda je ovim remijem prekinuta serija od 11 uzastopnih pobjeda Intera u Serie A, ekipa Antonija Contea i dalje je uvjerljivo prva na tablici sa 75 bodova, devet više od drugoplasiranog Milana.

Napoli je ostao na petoj poziciji sa 60 bodova, dva manje od četvrtoplasiranog Juventusa, a dva više od šestoplasiranog Lazija.