Napoliju je evidentno čitav fokus na Ligi prvaka i revanšu protiv Milana, Verona osvojila zlata vrijedan bod u Napulju

Nogometaši Verone napravili su večeras veliko iznenađenje pošto su na stadionu Diego Armando Maradona remizirali protiv lidera Serie A, Napolija, u okviru 30. kola domaćeg prvenstva.

Napolitanci su izgledali iscrpljeno i umorno na terenu, a trener Luciano Spalletti odlučio je odmoriti glavne zvijezde tima poput Osimhena, Kvaratskhelije i Zielinskog koji su u igru ušli tek u drugom poluvremenu.

Domaćinu je poništen pogodak sredinom prvog poluvremena zbog ofsajda, da bi nedugo zatim i Verona imala neke izgledne prilike. No, mreže su i dalje mirovale.

Napoli je krenuo još ofanzivnije u drugom dijelu igre. Zaprijetili su najkonkretnije preko Osimhena, a nigerijski napadač je pogodio prečku protivničkog gola, pa je rezultat ostao 0:0.

Naravno, tim sa Diego Armando Maradona stadiona lider je Serie A još uvijek i to sa velikih 75 bodova, što je 14 bodova više u odnosu na drugoplasirani Lazio. Verona je osvojila svoj 23. bod i nalazi se u zoni ispadanja na 18. poziciji.