Nastavlja se ozbiljna kriza Real Madrida, ‘Kraljevi’ se sa gostovanja iz Seville vraćaju sa samo jednim bodom

Nogometaši Real Madrida remizirali su sa rivalima Real Betisa rezultatom 0:0 u sklopu 24. kola španske La Lige.

Da su ‘Kraljevi’ u ozbiljnoj krizi u domaćem prvenstvu govori i ovo gostovanje u Sevilli gdje još jednom za 90 minuta nisu postigli pogodak.

Mreža se tresla u 12. minuti, ali je VAR poništio pogodak jer je Karim Benzema prethodno igrao rukom.

Real Madrid nakon novog kiksa ima 53 boda, odnosno devet manje od lidera Barcelone i sve su prilike da se priča o tituli polako privodi kraju u Španiji.

Betis je na odličnoj petoj poziciji i do kraja sezone će voditi veliku borbu za što bolju poziciju i kvalitetniji plasman u evropska takmičenja. Momčad sa Benito Villarain stadiona trenutno ima 41 bod.

U utakmicama odigranim ranije danas u La Ligi, Barcelona je savladala Valenciju kod kuće i tako praktično došla korak bliže novoj i dugo očekivanoj tituli. Valladolid je pobijedio Esnapynol 2:1, dok su Rayo Vallecano i Athletic Bilbao odigrali utakmicu bez ppogodaka.