NE IDE BEZ DRAME: Aston Villa i Fiorentina do polufinala Konferencijske lige

180424Aston-Villa

Nogometaši Aston Ville izborili su polufinale Konferencijske lige i to nakon što su u uzvratu pobijedili Lille nakon boljeg izvođenja penala.

Krenulo je fantastično po Lille koji je do rezultatske prednosti stigao u 15. minuti dvoboja preko Yazicija čime je postavljen rezultat prvog poluvremena.

U 68. minuti dvoboja Lille je udvostručio svoje vodstvo, a u strijelce se upisao Andre. Villa se od ispadanja spasila pogotkom Casha u 87. minuti koji je tako odveo susret u produžetke.

Golova u dodatnih 30 minuta nije bilo pa se pristupilo izvođenju penala gdje je uspješnija bila momčad Aston Ville koja se tako plasirala u polufinale Konferencijske lige.

Drugi susret odigran u ovom terminu između Fiorentine i Viktorije Plzen je također otišao u produžetke, a na kraju je talijanska momčad slavila 2:0 i to golovima Gonzaleza u drugoj minuti produžetka te Biraghija u 108. minuti dvoboja.