Ne izlazi iz centra pažnje: Dembele u Barceloni nakon svega donosi odluku kakvu niko nije očekivao?!

Momčad Barcelone sinoć je trijumfovala nad ekipom Athletic Bilbaa rezultatom 4:0, a glavna zvijezda velike pobjede bio je Ousmane Dembele.

Francuz je u igru ušao u 67. minutu susreta dok je rezultat bio 1:0 za Barcelonu. Dembele se ponovo susreo sa gromoglasnim zvižducima na svoj račun od strane navijača.

Međutim, ovaj put to ga je motiviralo, barem tako izgelda. Dembele je u nastavku prvo zabio fantastičan pogodak u 73. minutu, da bi pred sami kraj utakmice upisao dvije asistencije, kada su pogađali Depay i Luuk De Jong.

Zvižduci na račun nogometaša su očekivani zbog svega što se desilo proteklih mjeseci. 24-godišnjak je prvo odbio produžiti ugovor sa klubom, a potom nije htio napustiti Nou Camp u januaru.

Katalonski Sport sada je plasirao senzaciju. Naime, napadač bi ipak mogao ostati u Barceloni što je izazvalo nevjerovatno čuđenje nakon svih nesuglasica. Atmosfera u svlačionici se itekako popravila posljednjih sedmica i to bi mogao biti glavni razlog odluke.

Dembele je sretan i sa trenerom Xavijem koji još duboko vjeruje u njega. Gore navedeni izvor tvrdi kako Francuz zapravo nema nikakav dogovor sa bilo kojim drugim klubom.

Jedina stvar koja još nije poznata je to da li će mu katalonski velikan ponuditi novi ugovor, ili će ipak napustiti ‘Blaugranu’ krajem ove sezone.