NEMA KRAJA FRUSTRACIJAMA ZA RONALDA! Portugalac se propisno obrukao, promašio je ‘nemoguće’

U utakmici trećeg kola Europske lige u grupi E Manchester United je na gostovanju pobijedio ciparsku Omoniju 3:2.

Za razliku od većine utakmica odigranih ove sezone, Erik ten Hag je ovoga puta Cristiana Ronalda odlučio koristiti od prve do zadnje minute utakmice.

Portugalac je bio silno motiviran da zabije svoj jubilarni 700. klupski gol u karijeri. I pravu je šansu za dolazak do te brojke imao u 78. minuti kad je na pet metara od gola dobio loptu, ali je pogodio stativu.

Peterostruki osvajač Zlatne lopte, ove je sezone u drugom planu kod novog menadžera ‘Crvenih vragova‘. U Premier ligi je samo jednom startao, a bilo je to u utakmici drugog kola kad je United sa 4:0 pregažen protiv Brentforda.

Kod ostalih je susreta priliku čekao s klupe pa tako ove sezone još nije zabio gol u Premier ligi. Jedini gol ove sezone, došao je upravo u Europskoj ligi. Bilo je to u prošlome kolu protiv Sheriffa (2:0) kad je u 39. minuti pogodio iz penala.

Drugim riječima, 37-godišnji Ronaldo zapravo ove sezone još uvijek nije zabio iz igre.