Nema stajanja: Hakimi je golom u petoj minuti nadoknade donio PSG-u pobjedu u Metzu

Nogometaši PSG-a su teškom mukom pobijedili Metz u gostima rezultatom 2:1. Pogodak odluke pao je u petoj minuti nadoknade.

Dvostruki strijelac za pariški sastav bio je Achraf Hakimi (5′, 90+5′), dok je za domaćina pogodak postigao Kouyate u 39. minuti susreta.

Lyon je na svom terenu pobijedio Troyes rezultatom 3:1, a Lorient Nicu s minimalnih 1:0. Strasbourg je u gostima slavio protiv Lensa također sa 1:0, dok su Angers i Marseille odigrali bez pogodaka.

Francuski prvak Lille ostvario je u 7. kolu tek drugu ovosezonsku pobjedu nadigravši na svom terenu Reims rezultatom 2:1.

Rennes je s čak 6:0 deklasirao Clarmont, Montpellier i Bordeaux remizirali su 3:3, dok je Monaco Nike Kovača pobijedio Saint-Etienne sa 3:1.