NEPONOVLJIV LIK! Mourinho ‘pocrvenio’ jer je mučki provocirao protivničkog trenera

Roma je u nedjelju slavila na stadionu Olimpico u 9. kolu Serie A protiv Monze rezultatom 1:0, a novi show priredio je trener rimskog sastava Jose Mourinho.

Premda je ‘Vučica‘ bila daleko bolji protivnik u prvom dijelu, nije uspjela doći do pogotka, a četiri minute prije odlaska na predah Monza je ostala s igračem manje nakon što je D’Ambrosio zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Istovjetna slika očekivano je viđena i u nastavku susreta, a Roma je do potpuno zaslužene pobjede stigla pogotkom u 90. minuti. Strijelac je bio “joker s klupeEl Shaarawy koji je ušao u igru u drugom dijelu.

Ovaj pogodak je bacio Josea Mourinha na koljena u velikom slavlju, ali je trener Rome zaradio i crveni karton u 11. minuti sudačke nadoknade.

Naime, gestikulirao je treneru Monze Raffaeleu Palladinu rukama da plače i ušutkavao sve prisutne gestom. Klikni OVDJE i pogledaj bizarnu situaciju.

Roma se nakon ove utakmice probila na šestu poziciju Serie A, dok je Monza na 11. mjestu. U sljedećem kolu Roma gostuje kod Intera, dok će Monza ugostiti Udinese.