Nepopravljiv! Dok njegov tim proslavlja bod protiv šampiona, Balotelli je krenuo na cijeli stadion

Adana Demirspor je u 6. kolu turske Superlige remizirala na gostovanju kod aktuelnog šampiona Bešiktaša.

Bešiktaš je imao vodstvo od 3:0 od 52. minute, ali je nakon toga gostujući tim režirao pravu ludnicu.

Glavni akter iste je, sasvim očekivano, bio Mario Balotelli.

Iskusni Italijan je sa pogotkom i asistencijom bio glavna okosnica u velikom podvigu njegove momčadi, ali je stigao i da se posvađa sa cijelim stadionom. Reklo bi se, u njegovom stilu.

Nepopravljivi ‘Super Mario’ je prilikom proslave pogotka za 3:2 gestikulirao prema klupi rivala, a nakon izjednačenja u sudijskoj nadoknadi je počela prava turska ludnica.

Prije toga je mrežu Bešiktaša iz slobodnog udarca maestralno pogodio Vargas u 60. minuti.

U samom finišu susreta, odnosno sudijskoj nadoknadi je Italijan upisao i asistenciju kod pogotka Assombalonga.

Jedan dio momčadi je slavio veliki bod na Vodafone Parku, dok je drugi dio izolirao Balotellija. Nepopravljiv.