NESPORTSKI POTEZ KAKAV SE RIJETKO VIĐA: Napadač Bayera zgrozio sve fanove nogometa

Dvoboj Schalkea i Bayera (1:1) u sklopu 31. kola njemačke Bundeslige obilježio je nesportski potez napadača gostiju Lucasa Alarija.

Rudari‘ su u 51. minuti poveli pogotkom Caligiurija s jedanaest metara, a osam minuta kasnije je Bayerov Alario pokušao nesportski izjednačiti.

Jedan nogometaš Schalkea ostao je ležati na terenu i njegovi suigrači su izbacili loptu iz igre. Kad se dvoboj nastavio, gosti su vratili loptu domaćinu i dok je ona putovala prema golmanu Schalkea, Alario je to pokušao iskoristiti i zabiti pogodak.

Međutim, njegov pokušaj je zaustavio Nübel, a nakon toga su Schalkeovi nogometaši izgubili živce i nasrnuli na Alarija. Došlo je do naguravanja u kojem su Alario, Caligiuri i McKennie zaradili po žuti karton.

Alario je u Bayeru od ljeta 2017. godine, a ove je sezone zabio 12 pogodaka. Da Nübel nije zaustavio njegov pokušaj, ovo bi mu bio najsramotniji pogodak u životu.