NESTVARNE SCENE: Derbi u Francuskoj prekinut zbog nereda, Payet nepromišljenim potezom razbjesnio protivničke navijače

Derbi utakmica 3. kola francuske Ligue 1 između Nice i Marseillea prekinuta je u 76. minuti pri vodstvu domaćeg sastava 1:0.

Domaćini su poveli u 49. minuti kada je Dolberg zatresao mrežu Marseillea, a onda je u završnici utakmice nastao pravi nered na terenu.

Sve je počelo kada je Marseille izborio udarac iz kuta, a Dimitri Payet krenuo je ka korner zastavici izvesti ga.

Međutim, potom su navijači Nice počeli bocama gađati veznjaka Marseillea zbog čega je on potpuno izgubio živce i odlučio je uzvratiti istom mjerom zbog čega je sve eskalirao.

Navijači Nice su nakon toga uletjeli na teren kako bi se obračunali s Payetom, ali srećom zaštitari su ih uspjeli zaustaviti. Nakon toga sudac je odmah prekinuo utakmicu i poslao igrače u svlačionice.