Neunišitivi Ibrahimović u finišu susreta donio Milanu ogroman bod protiv hrabrog Udinesea

Nogometaši Milana remizirali su protiv Udinesea rezultatom 1:1 u okviru 17. kola italijanske Serije A.

Udinese je u velikom dijelu utakmice bio konkretniji i hrabriji rival, ali je pritisak Milana u finišu susreta urodio plodom.

Domaćin stiže u vodstvo još u 17. minuti kada Maignana matira Beto, a do novog pogotka se čekalo skoro 80 minuta.

Ogroman bod Milanu donio je u sudijskoj nadokandi neuništivi Zlatan Ibrahimović svojim sedmim pogotkom u sezoni.

Milan je još uvijek lider Serije A sa bodom više (39) u odnosu na Inter koji svoju utakmicu igra u nedjelju.

S druge strane, Udinese je sve dalje od sredine tabele i sada je već na 15. poziciji sa 17 bodova iz 17 susreta.