Neviđena glupost najskupljeg stopera svih vremena: Pogledajte zašto je ‘pocrvenio’ Maguire

Watford je u 12. kolu Premiershipa pred svojim navijačima deklasirao Manchester United 4:1.

Domaćin je poveo pogotkom Kinga u 28., a Sarr je u 44. minuti povisio na 2:0. Gosti su se pokušali u nastavku vratiti u igru i smanjili su pogotkom Van de Beeka, a taman kad je su zagospodarili terenom, kapetan ‘Crvenih vragova‘ napravio je veliku glupost i uništio je sve nade ekipe s Old Trafforda.

Harry Maguire je u 69. minuti kao posljednji čovjek zadnje linije Uniteda išao driblati, ali izgubio je loptu, nakon čega je napravio faul za drugi žuti karton. Kad mu je sudac pokazao crveni karton, Maguire je bacio kapetansku traku na travnjak Vicarage Roada.

U nadoknadi susreta Watford je preko Pedra zabio i treći pogodak, a u 96. minuti preko Dennisa i četvrti za totalni fijasko Uniteda.