Neville nakon spektakularnog derbija Liverpoola i Tottenhama: Trebaju vratiti novac navijačima

Nevjerovatnu su utakmicu u 33. kolu engleskog Premiershipa odigrali Liverpool i Tottenham na Anfieldu, da bi na kraju trijumf slavio domaći tim rezultatom 4:3.

Vodili su ‘Redsi’ sa 3:0 poslije svega 15 minuta igre, Tottenham se uspio vratiti na 3:3 u 93. minutu susreta, a onda je u 95. minutu Jota pogodio za 4:3 za erupciju oduševljenja navijače svoje ekipe.

Ipak, početak utakmice bio je užasan za navijače ‘Spursa’, te je dosta pristalica ovog kluba nakon trećeg primljenog pogotka svojih ljubimaca napustilo Anfield.

Navijači koji su napustili stadion Liverpoola nisu vidjeli do kraja pravu dramu i povratak Tottenhama, a legenda engleskog nogometa Gary Neville smatra da im klub treba vratiti novac.

“Klub se ne smije poigravati sa navijačima, posebno ne igrači. Ljudi su napustili stadion nakon 3:0 i treba im vratiti novac. Ko bi očekivao da će do kraja biti takav meč. Tottenham ne igra baš dobro i s razlogom su navijači napustili stadion”, rekao je Neville.