Nevjerovatan finiš na stadionu Benito Villamarin, na kraju sve završilo remijem

U drugoj utakmici 29. kola La Lige Real Betis i Granada su remizirali 2:2, nakon što su čak tri pogotka pala u zadnjim minutama utakmice.

Nevjerovatan finiš odigrali su nogometaši Betisa i Granade na stadionu ‘Benito Villamarin‘. Čak tri pogotka pala su u razmaku od 85. do 90+1 minute, a na kraju je sve završilo remijem 2:2.

Granada je povela u 29. minuti preko Carlosa Fernandeza i gosti su sve do zadnjih pet minuta imali prednost. No, u samom finišu su u razmaku od 120 sekundi dobili dva pogotka.

Prvo je poravnao Sergio Canales u 85. minuti iz penala, a dvije minute kasnije Tello je fantastičnim udarcem s ruba 16 metara poentirao za 2:1.

Međutim, veliko slavlje domaćina kratko je trajalo. U prvoj minuti sudačke nadoknade Soldado je lijepim udarcem nakon kornera pogodio za konačnih 2:2.