Newcastle preživio silovite napade Milana i osvojio ogroman bod, Leipzig siguran protiv Young Boysa

Nogometaši Milana remizirali su protiv momčadi Newcastlea u sklopu prvog kola Lige prvaka rezutlatom 0:0 na San Siru.

Domaći su završili utakmicu s 25 šuteva, ali nedovoljno da se ostvare tri važna boda na startu.

Najbolje prilike su propuštali Rafael Leao, Olivier Giroud i Theo Hernandez, a vrijedi napomenuti da je svoju večer imao i golman Newcastlea Pope.

S obzirom na kvalitet ove grupe u kojoj su još PSG i Borussia Dortmund, dva “prokockana” boda Milana kod kuće mogla bi umnogome odrediti sudbinu ovog tima u narednim utakmicama.

U drugom meču programa RB Leipzig je rezultatom 3:1 slavio na gostovanju Young Boysu u Bernu. Gosti su do trijumfa došli potpuno zasluženo.

Igrala se tek treća minuta kada je prvi pogodak u ovoj sezoni Lige prvaka zabio Mohamed Simakan glavom nakon kornera.

Do odlaska na odmor Meschack Elia je poravnao vrlo lijepim golom za Young Boys, ali u nastavku Xaver Schlager postiže pogodak za 1:2. Kada su stvari već bile riješene, u jednom od posljednjih napada Benjamin Šeško postiže gol za konačnih 1:3.