NEZAPAMĆENI POTOP PRVAKA: Aston Villa sa nestvarnih sedam golova ponizila Liverpool!

Nakon što je ranije danas Manchester United na svom terenu deklasiran od strane Tottenhama 6:1, gotovo identična sudbina zadesila je i Liverpool u gostima kod Aston Ville gdje je doživio poraz 2:7.

Villa je već do 20. minute golovima Watkinsa vodila 2:0. Nadu Liverpoolu vratio je Salah pogotkom u 33. minuti. Međutim, Villa je ekspresno odgovorila preko McGinna koji je šutirao s 20-tak metara, a lopta se odbila od bloka i prevarila Adriana.

Watkins je do kraja prvog dijela ostvario hat-trick pogotkom nakon prekida pri kojem je zadnja linija Liverpoola reagirala amaterski.

Peti pogodak u mreži aktualnog prvaka vidjeli smo u 55. minuti kada je Barkley šutirao izvan kaznenog prostora, a lopta se još jednom odbila i prevarila nemoćnog Adriana.

Za ‘Redse‘ je smanjio Salah nakon lijepe asistencije Firmina u 60. minuti, ali je samo šest minuta nakon toga Grealish pogotkom zaokružio čudesnu predstavu. Isti nogometaš je u 75. minuti zabio svoj drugi, a Villin sedmi pogodak na susretu.

Fascinantno je da su dva najslavnija engleska kluba svoje najteže poraze u povijesti Premier lige upisala na isti dan. Također, Liverpool je postao prvi branitelj naslova u povijesti Premier lige koji je primio sedam golova na jednoj utakmici.