Nezaustavljivi Leverkusen napravio velik korak prema finalu Europske lige, Marseille i Atalanta odigrali bez pobjednika

U prvim susretima polufinala Europske lige Bayer Leverkusen je kao gost nadigrao Romu rezultatom 2:0 dok su Marseille i Atalanta remizirali 1:1.

Apotekari‘, koji su nedavno osvojili povijesni naslov u Bundesligi, žele osvojiti i naslov u Europi, a za sada su na sjajnom putu. Inače, Bayer je vezao čak 47 utakmica bez poraza, što je zaista čudesno.

Večeras su na Olimpicu došli do uvjerljive i potpuno zaslužene pobjede od 2:0. Vodeći pogodak postigao je Wirtz u 28. minuti, da bi Andrich majstorskim pogotkom na asistenciju Stanišića u 73. minuti dotukao ‘Vučicu‘.

U drugom polufinalnom susretu Marseille i Atalanta su odigrali bez pobjednika rezultatom 1:1. Poveli su gosti preko Scamacce u 11. minuti, a poravnao je Mbemba u 20. minuti.