NI VINICIUS, NI BENZEMA: Guardiola otkrio koji je igrač Reala natjerao City da se brani

Nogometaši Real Madrida i Manchester Cityja remizirali su 1:1 u prvom susretu polufinala Lige prvaka.

Vinicius Junior doveo je Real u prednost u 38. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Kevin De Bruyne u 67. minuti. Komentar na ovaj dvoboj dao je menadžer Cityja Pep Guardiola.

Kada smo mi bili bolji, oni su zabili. Kada su oni bili bolji, mi smo zabili. Izjednačen dvoboj. Narednu srijedu igramo pred našim navijačima“, kazao je Guardiola, pa nastavio:

Teško je igrati protiv Reala, koji ima iskustvo i kvalitetu. Putujemo u Manchester, gdje ćemo vidjeti što možemo bolje napraviti.

Nadovezao se i na svog napadača Erlinga Haalanda. “Prostori između stopera i bekova bili su potpuno zatvoreni. Erlingu nije bilo jednostavno. Dobro se kretao i imao je svoje šanse“, objasnio je Cityjev menadžer.

Guardiola je na presici istaknuo Realova veznjaka Tonija Kroosa. “Kroos nas je prisilio da se branimo. Da nije igrao u sredini, mogu vam potvrditi da bismo se daleko manje branili. Zadovoljan sam s rezultatom 1:1. Bolje nego poraz 0:3!“, zaključio je Španjolac.