NIJE NI ČUDO ŠTO SE NIJE SNAŠAO: Darwin Nunez šokirao navijače Liverpoola priznanjem

Urugvajski napadač Darwin Nunez (23) prošle sezone je kao član Benfice bio hit Lige prvaka. Sjajnim igrama zaradio je rekordni transfer u Liverpool.

Darwin je prešao u Liverpool za 75 milijuna eura fiksno, ali cifra s bonusima može narasti do 100 milijuna eura, čime je Urugvajac postao najskuplji igrač ‘Redsa‘ svih vremena.

Liverpool je za njega “iskrcao” pravo bogatstvo, iako je Darwin odigrao samo jednu vrhunsku sezonu u elitnom nogometu, što je kod brojnih pobudilo sumnju vrijedi li baš toliko.

Upravo zbog toga se svaki Darwinov potez u Liverpoolu pomno pratio, pa je već tijekom pripremnog razdoblja postao viralan zbog toga što je promašivao nemoguće.

No, sezonu je otvorio maestralno, sa po jednim pogotkom protiv Manchester Cityja u Community Shieldu i Fulhama u Premier ligi. Međutim, nakon toga su na svoje došli skeptici.

Darwin u sljedećih šest nastupa nije postigao nijedan pogodak, a tri susreta propustio je zbog glupavo zarađenog crvenog kartona protiv Crystal Palacea.

Nije postigao pogodak ni u posljednjem susretu, u kojem je Liverpool u Ligi prvaka bio bolji Rangersa (2:0), premda je igrao 80 minuta.

Nakon utakmice šokirao je navijače priznanjem tijekom davanja intervjua, na pitanje novinara o tome kakva je za ovaj susret bila taktira trenera Liverpoola Jurgena Kloppa:

Iskreno, ja ne razumijem baš ništa što on govori prije utakmice ili na poluvremenu. Nakon što on završi svoj govori, ja pitam suigrače što je pričao.”