Nimes šokirao Nantes, Monaco ispustio pobjedu u sudačkoj nadoknadi!

Nogometaši Nantesa doživjeli su težak poraz na domaćem terenu od Nimesa. Međutim, rezultat ovog puta nije bio u prvom planu.

Momčad Vahida Halilhodžića je na svom terenu izgubila s 2:4 od Nimesa, premda je na poluvremenu vodila 2:0, no rezultat ovoga puta nije bio u prvom planu.

Na utakmici se okupilo više od 37.000 gledatelja koji su željeli odati počast bivšem napadaču Nantesa Emilianu Sali koji je nedavno poginuo u zrakoplovnoj nesreći iznad La Manchea.

Prije utakmice na središtu terena je bio raširen transparent sa Salinim likom, a na velikom ekranu na stadionu prikazani su svih 48 golova koje je Argentinac postigao u 113 utakmice za Nantes.

Igrači Nantesa su izašli na teren u crnim dresovima sa Salinim imenom na leđima.

Povratak Leonarda Jardima preporodio je momčad Monaca koja je danas osvojila bod na teškom gostovanju kod Montpelliera.

Gelson Martins je u 14. minuti doveo Monaco u vodstvo, a rezultat se nije mijenjao sve do 66. minute kada domaći pogotkom Labordea dolazi do izjednačenja.

Falcao je u 82. minuti doveo Monaco do novog vodstva od 1:2, da bi ipak u sudačkoj nadoknadi Montpellier došao do remija. Dosuđen je kazneni udarac, a Delort je pogodio za konačnih 2:2.