Noćna mora skupocjene Tottenhamove zvijezde: ‘Ovo još nikad u životu nisam vidio’

Nogometaši Tottenhama su u 31. kolu engleske Premier lige izgubili 3:2 od ekipe Bournemoutha.

Perišić je bio asistent za prvi gol Tottenhama u 14. minuti, kad je zabio Son. Međutim, Bournemouth se vratio u susret preko Vine u 38. minuti.

Za prednost je poentirao Solanke u 51. Izjednačio je Danjuma, ali Outtara je u samom finišu pogodio za šokantnu pobjedu gostujuće ekipe.

Nitko u Tottenhamovu nije briljirao, ali naročito je ovaj susret bila loš za stopera Davinsona Sancheza. Kolumbijac, kojeg je Tottenham platio 42 milijuna eura, ušao je u igru u 35. minuti umjesto ozlijeđenog Lengleta.

Problem je što su nakon njegovog ulaska u igru pala još dva pogotka pa je izašao u 58. minuti, a umjesto njega je na teren ušao Danjuma. Navijači Tottenhama izviždali su ga dok je napuštao travnjak.

Sve je počelo ranije, dok je ulazio u igru. To nikad u životu nisam vidio. Baš mi je žao zbog Davinsona“, komentirao je Tottenhamov golman i kapetan Hugo Lloris.