Nogometni klasik na Anfieldu pripao Liverpoolu, hrabri Club Brugge osvojio bod protiv PSG-a

Nogometaši Liverpoola pobijedili su večeras na Anfieldu momčad Milana rezultatom 3:2.

Revija pogodaka počela je već u 9. minuti kada vlasititu mrežu pogađa Tomori.

Liverpool je od tada preuzeo potpunu kontrolu nad utakmicom, ali je Milan uspio u razmaku od samo 60 sekundi da psotigne dva pogtoka.

Ante Rebić je u 42. zatresao mrežu Alissona, da bi već u narednom napadu isto učinio Brahim Diaz i tako svoj tim doveo u prednost pred odlazak na domor.

Ipak, u drugom poluvremenu Liverpool preko Salaha u 49. minute te Hendersona u 69. režira veliki preokret.

Club Brugge je na svom terenu osovjio veliki bod protiv favorizovanog Paris Saint-Germaina rezultatom 1:1

Goste je u vodstvo doveo Ander Herrera u 15. minuti, ali je ogroman bod svom timu u 27. minuti donio Vanaken.