Novi kiks Juventusa, Ronaldo ga spasio od poraza u gradskom derbiju

Nogometaši Juventusa remizirali su protiv ekipe Torina u gradskom derbiju koji se odigrao u sklopu 29. kola Serie A, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Bianconeri‘ su bolje otvorili utakmici i već u 13. minuti poveli preko Chiese. Međutim, slavlje gostiju nije dugo trajalo. U 27. minuti Sanabria pogađa za 1:1, što je ujedno bio i rezultat prvog dijela.

U 17. sekundi nastavka Sanabria zabija novi gol i donosi preokret Torinu, a bod Juventusu i spas od poraza u gradskom derbiju donio je Cristiano Ronaldo u 81. minuti.

Sudac je prvo pokazao zaleđe, ali nakon VAR intervencije priznao je pogodak ‘Stare dame‘, što je na kraju bio i konačan rezultat.

Juventus nakon ovog susreta ima zaostatak od 10 bodova za vodećim Interom i nalazi se na petoj poziciji Serie A pa se lako može zaključiti da je aktualni prvak sada doveo u pitanje i plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.