Novi ogroman kiks Juventusa, odigrali su neriješeno kod Beneventa

Nogometaši Juventusa remizirali su protiv Beneventa u gostima u susretu devetog kola talijanske Serie A rezultatom 1:1.

Juventus je poveo u 21. minuti preko Morate. Chiesa je poslao dugu loptu, Morata je ostao sam na rubu kaznenog prostora, a onda preciznim udarcem pogodio za 1:0 vodstvo svoje momčadi.

Taman kad se činilo da će ‘Bianconeri‘ s minimalnim vodstvom otići na odmor, u trećoj minuti sudačke nadoknade Letizia postiže prekrasan gol s desne strane i domaćinima donosi izjednačenje.

Kao što se moglo i očekivati, Juventus je u nastavku svim silama krenuo po tri boda. Prvu priliku imao je Morata u 52. minuti kada je pucao pored gola, a veliku priliku za pobjedu propustio je Dybala u 86. minuti kada je njegov pokušaj obranio Montipo.

Nakon ovog remija, Juventus se nalazi na četvrtom mjestu Serie A sa 17 osvojenih bodova, tri manje od vodećeg Milana koji svoj susret devetog kola tek treba odigrati protiv Fiorentine.