Novi trijumf Uniteda koji igra sve bolje, ‘Crveni đavoli’ na gostovanju savladali Southampton

Nakon užasnog starta sezone igrači Manchester Uniteda su vezali dvije pobjede, a danas je ‘stradao’ Southampton sa 1:0.

U prvom poluvremenu velika šansa za igrače Uniteda koji su u razmaku od nekoliko sekundi promašili niz prilika, a u glavnim ulogama bili su Fernandes i Eriksen.

Pogodak koji je odlučio meč viđen je u 55. minutu. Nakon lijepe akcije volejom je loptu u malu mrežu poslao Fernandes.

Do kraja utakmice ‘Sveci’ su bili dosta aktivniji u ofanzivi i tražili su svoje šanse, no odbrana gostiju izdržala je pritisak na nivou.

Svakako vrijedi napomenuti i to da je prve minute za novi klub upisao i Casemiro, koji je u igru ušao sa klupe za rezervne igrače.