Očajan niz: Monaco prokockao pobjedu protiv Nimesa!

Nogometaši Monaca odigrali su nerješeno u trećem kolu Ligue 1 protiv Nimesa rezultatom 2:2 i tako nastavili očajan niz na startu ligaške sezone.

Monaco je u prva dva kola poražen ukupnim rezultatom 6:0, pa su protiv na papiru slabije protivnika unaprijed upisali tri boda, što im se u konačnici obilo o glavu.

Stigli su do vodstva u samom finišu prvog poluvremena. Novalija Slimani sjajno je pogodio za 1:0 samo par dana nakon što je stigao iz Leicester Cityja.

Šest minuta kasnije je bilo 2:0 kada je na jednu odbijenu loptu natrčao Ben Yedder i postigao gol. Tada se činilo da će konačno upisati tri boda, ali je u nastavku došlo do velikih problema.

Prvo su igrači Monaca samo sebi otežali situaciju u 56. minuti kada je Jemerson zbog oštrog starta dobio crveni karton, treći u isto toliko utakmica Monaca do sada.

U 70. minuti gosti su iskoristili brojčanu prednost na terenu i preko Philippoteauxa smanjili na 2:1.

Dvanaest minuta kasnije Nimes je stigao i do izjednačenja kada je nakon jedne kontre Ferhat asistirao, a Denkey postigao gol i postavio konačan rezultat utakmice.