Odličan početak nove sezone za Contea, Tottenham na svom terenu ‘očitao lekciju’ Southamptonu

Momčad Tottenhama je u odličnoj utakmici punoj pogodaka slavila nad Southamptonom rezultatom 4:1.

Ovo je bio ujedno i najefikasniji današnji duel, barem za sada. Gosti su poveli već u 12. minutu preko Ward-Prowsea, no stigao je odgovor ‘Spursa’ nakon samo devet minuta kada se u strijelce upisao Sessegnon.

Igrao se 31. minut kada su izabranici Antonija Contea stigli i do preokreta. Na asistenciju Sona mrežu protivniga pogodio je Dier za 2:1.

Nastavak je donio bolju igru domaćih i nove pogotke za prvi trijumf. Tottenham zahvaljujući autogolu Salisua u 60. minutu stiže do 3:1, da bi samo tri minuta kasnije Kuluševski odličnu utakmicu krunisao pogotkom za konačnih 4:1.

Vrijedi napomenuti i to da je na današnjem meču svoj debi za klub iz Londona upisao Ivan Perišić, u igru je ušao u 66. minutu.