Odmah je krenuo prema svlačionici: Napadač Bayerna odvalio “zidarsku” protivniku

Nogometaši Bayerna i Stuttgarta remizirali su 2:2 u dvoboju 33. kola njemačke Bundeslige.

U samom finišu susreta, preciznije u 95. minuti direktan crveni karton zaradio je krilni napadač Bayerna Kingsley Coman. Francuski ‘superstar‘ nakon jednog duela ošamario je Konstantinosa Mavropanosa.

Grčki stoper na trenutak je zastao pa se primio za lice i pao na travnjak. Coman je, i prije nego što mu je pokazan crveni karton, krenuo prema svlačionici i pritom se ispričao treneru Julianu Nagelsmannu.

Klikni OVDJE i pogledaj nesportski potez Kingsleyja Comana za direktan crveni karton.

Tiago Tomas zabio je za vodstvo Stuttgarta u osmoj minuti, ali bavarski sastav, koji je ranije osigurao novu titulu prvaka Njemačke, preokrenuo je rezultat već do odlaska na odmor.

Mavropanos u svoj gol zakucao je loptu u 35. minuti, dok je u 44. Thomas Muller pogodio za 2:1 prednost Bayerna. Stuttgart je osigurao bod u 52. minuti kada je Saša Kalajdžić pogodio nakon sjajne asistencije hrvatskog reprezentativca Borne Sose.

Stuttgart se sa 30 osvojenih bodova nalazi u relegacijskoj zoni, sa tri boda manje od 15. Herthe Berlin.